Kuba Ludvík (Poděbrady 1863 - 1956 Praha)
Žena s nůší, signováno vpravo dole LKuba, akvarel/papír, 25 x 19,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |